Robne marke

Naziv proizvoda Sadržaj Bar kod
ULTRA plus čokolada za kuhanje 200g 200g 3859892380991
ULTRA Mliječna čokolada 75g 3858891563053
ULTRA Čokolada s lješnjacima 75g 3858891563060
Zelene masline 700g 0
Nektar jabuka 1l 1l 3850158003982
Nektar naranča 1l 1 l 3850158003975
Nektar multivitamin 1l 1l 3850158004002
Chips paprika Premium 150g 150g 3859888532359
Chips Slani Premium 150g 150g 3859888532342
Flips s kikirikijem 40g 40g 0
Chips paprika 150g 150g 0
Chips slani 150g 150g 0
ULTRA LIPS Lip balm MED I MLIJEKO 4,5g 0
ULTRA LIPS Lip balm KAMILICA 4,5G 0
ULTRA LIPS Lip balm CLASSIC 4,5g 0
Crni papar u zrnu 30g 0
Univerzalne maramice za čišćenje svih površina 50kom 0
Vlažne maramice za čišćenje podova 15kom 0
Vlažne maramice za čišćenje namještaja 30kom 0
BREL CARE tekući sapun aloe vera 1000ml 1000ml 5997514350293
BREL CARE tekući sapun med&mlijeko 1000ml 1000ml 5997514351290
BREL CARE tekući sapun voćni mix 1000ml 1000ML 5997514352297
BREL CARE tekući sapun aloe vera 500ml 500ml 5997514350194
BREL CARE tekući sapun med i mlijeko 500ml 500ml 5997514351191
BREL CARE tekući sapun voćni mix 500ml 500ml 5997514352198
ULTRA plus Croissant Kakao 60g 0
ULTRA plus Croissant Kakao i Vanilija 60g 0
ULTRA plus Croissant Kakao 60g 0
Malvazija 2l 2l 0
Brel Sredstvo za čišćenje stakala 750ml 0
Brel Sredstvo za čišćenje stakala 750ml - Refil 750ml 5997514311997
Kakao krem namaz 400g 0
Choco Vafel 22g 0
Čokolada s rižom 150g 0
Medenjaci Višnja 150g 0
Chips okusom vrhnja i luka 150g 0
Papar mljeveni 50g 50g 3859888163843
PERŠIN Sušeni u listićima 10g 0
Studentski mix 150g 0
Džem jagoda 350g 350g 3859892380595
Paprika slatka 100g 100g 3859890104698
Zelene masline punjene paprikom 700g 0
Crne masline 700g 0
Kiseli krastavci 1. klasa 670g 670g 0
Kiseli krastavci 1. klasa 1400g 1400g 0
Kiseli krastavac 1. klasa 2400g 2400g 0
Wafel napolitanke lješnjak 400g 400g 3859892184988
Wafel napolitanke kakao 400g 400g 3859892184971
Češnjak u granulama 20g 0
Origano 10g 0
Cimet 20g 0
Majoneza 85g 85g 3830000992114
Multivitamin sok 0,5l 0,5l 3858891562810
Ledeni čaj breskva 0,5l 0,5l 3858891562797
Ledeni čaj šumsko voće 0,5l 0,5l 3858891562803
FRUITY DAYS multivitamin 1,5l 1,5l 3859892735128
FRUITY DAYS Ledeni čaj breskva 1,5l 1,5l 3859892735104
FRUITY DAYS Ledeni čaj brusnica 1,5l 1,5l 3859892735111
BOBICA Voćni sirup naranča 1l 1l 3858890391206
Graševina 2L 2l 0
Crno vino 2L 2l 0
Stolno bijelo vino 2L 2l 0
Vranac Suho crno vino 1l 0
ROSE Polusuho vino 1l 0
Plavac mali- kvalitetno suho vino 0,75l 0,75l 3859892911348
Riža okruglo zrno 1 kg 1kg 3858891560069
BREL CARE Gel za tuširanje Fresh 300ml 5997514340393
BREL CARE Gel za tuširanje Beauty 300ml 5997514341390
Šampon za kosu kopriva 1000ml 1000ml 5997514330295
Riža dugo zrno parboiled 1kg 3858891560076
Mljevena kava 250g 250g 3858881772847
Brel deterdžent za rublje 500g 500g 5997514360193
Brel deterdžent za rublje 3kg 3kg 5997514360896
Brel deterdžent za rublje 5kg 5kg 5997514360698
Brel deterdžent za rublje 9kg 9kg 5997514360094
Muška čarapa SPORT 0
Pamučna muška čarapa 0
Dječje čarape 0
Muška čarapa CLASSIC 0
ACTIVE čarape stopalice 0
HULAHOP 40 DEN 0
HULAHOP 20 DEN 0
HULAHOP 15 DEN 0
Aluminijska folija 10m 10m 3858891560656
Aluminijska folija 20m 20m 3858891560663
Aluminijska folija 30m 30m 3858891560670
Riža dugo zrno 1kg 0
Kiseli krastavci 2. klasa 670g 670g 0
Kiseli krastavci 2. klasa 1400g 1400g 0
Štedna žarulja 8W (460 LM) 1 komad 4250175834214
Štedna žarulja 15 W (970 LM) 1 komad 4250175834276
Svježi sir 500g 3859892380090
DOMAĆA KRAVICA Vrhnje za kuhanje 200g 3858891560557
Posebna pileća 500g 500g 0
Parizer pileći 500g 500g 0
Pileće hrenovke Classic 500g 500g 0
Mortadela Classic 1/2 VP 3859892380748
Mortadela s maslinama 1/2 VP 3859892380755
Čajna pašteta 50g 50g 3859892380700
Kiseli krastavci 2. klasa 2400g 2400g 0
Kisela paprika crvena filet 670g 670g 0
Kisela paprika filet 1400g 1400g 0
Corn flakes 250g 250g 3858891291383
Choco jastučići 250g 250g 3858891291390
Choco loptice 250g 250g 0
Džem marelica 350g 350g 3859892380588
Džem višnja 350g 350g 3859892380564
ULTRA plus Dvopek Classic 330g 0
ULTRA plus Dvopek Integralni 330g 0
Marelica suha 100g 100g 3859892798406
Mljevena kava 500g 500g 3858881772861
ULTRA plus instant kava 3u1 180g 0
Cappuccino classic 250g 250g 3858881773011
Cappuccino čokolada 250g 250g 3858881773035
Brusnica 100g 100g 3859892798345
Šampon za kosu kamilica 1000ml 1000ml 5997514331292
Šampon za kosu herbal 1000ml 1000ml 5997514332299
BREL Šampon za kosu herbal 300ml 300ml 5997514330394
Lucky Pet Hrana za odrasle pse govedina 1240g 5999508134612
Lucky Pet Hrana za odrasle pse divljač 1240g 5999508134704
Soft Lux toaletni papir premium 3-slojni 10 rola 3859892184544
BREL CARE šampon normal care 300g 300ml 5997514333395
BREL CARE sapun aloe vera 100g 100g 5997514350095
BREL CARE sapun lavanda 100g 100g 5997514351092
DOMAĆA KRAVICA Mlijeko trajno 2,8% m.m. 1 litra 0
DOMAĆA KRAVICA Kiselo vrhnje 12% m.m., 180g 180g 3859892184803
Pšenično brašno glatko 1 kg 1kg 3859891753246
DOMAĆA KRAVICA Jogurt čvrsti 3,2% m.m., 180g 180g 3859892184797
Pšenično brašno oštro 1 kg 1kg 3859891753260
Pšenično brašno glatko 5 kg 5kg 3859891753253
Pšenično brašno oštro 5kg 5kg 3859891753277
Njoki 600g 600g 3859892380281
Majoneza 630g 630g 3858891560625
DOMAĆA KRAVICA Jogurt tekući 2,8% m.m., 180g 180g 3859892184780
DOMAĆA KRAVICA Voćni jogurt jagoda 150g 150g 3859892184766
DOMAĆA KRAVICA Voćni jogurt breskva 150g 150g 3859892184773
DOMAĆA KRAVICA Tekući jogurt 2,8%, 1l 1 kg 3859892184759
DOMAĆA KRAVICA Mliječni namaz 70g 70g 3859892380083
Njoki 1000g 1000g 0
Krušne mrvice 480g 480g 3858881324060
Pšenična krupica 1kg 1kg 3858881327290
DOMAĆA KRAVICA Maslac 250g 250g 3859892380106
DOMAĆA KRAVICA Topljeni sir 140g 140g 3859892184001
Kukuruzna krupica 750g 750g 3858881327306
Sol 1kg 0
Everydays Ajvar blagi 690g 680g 5319991135123
Everydays Cikla 700g 700g 0
Premium Ajvar 550g 0
DOMAĆA KRAVICA Ribanac 40g 40g 3859892184605
Everydays cikla 1500g 1500g 0
Feferoni 620g 620g 0
Miješana salata 680g 680g 0
DOMAĆA KRAVICA Sir trapist 3859892184674
DOMAĆA KRAVICA sir Ementaler 150g 150g 3858888595630
Pečena paprika 670g 670g 0
Lisnato tijesto 400g 400g 3850116106823
Sjeckana rajčica 400g 0
Pelati u soku od rajčice 400g 0
Kiseli kupus glavica 1kg 3858891560571
Kiseli kupus rezani 500g 3858891560588
Kisela repa rezana 500g 3858891560595
DOMAĆA KRAVICA sir Gauda 150g 150g 3858888595654
BOBICA Voćni sirup jabuka 1l 1l 3858890391299
BOBICA Voćni sirup višnja 1l 1l 3858890391282
BOBICA Voćni sirup borovnica 1l 1l 3858890391251
Choco keks 230g 230g 8606107081533
BOBICA Voćni sirup marelica i jabuka 1l 1l 3858890391213
Petit Beurre 460g 460g 3858881093119
Vanili keksi 270g 270g 3858891560120
Choco keks 125g 125g 8600946855034
BOBICA Voćni sirup jabuka i limun 1l 1l 3858890391299
FRUITY DAYS Voćni sirup naranča 1l 1l 3859892239008
Cappuccino Vanilija 250g 250g 3858881773028
Ketchup blagi 500g 500g 3859892259259
Ketchup blagi 1000g 1000g 0
Šlag pjena 40g 3859892920982
FRUITY DAYS Voćni sirup jabuka 1l 1l 3859892239022
Jaffa Cakes naranča 250g 250g 3858887600014
Premium Coffee 100g 100g 3858881773424
Premium Coffee 200g 200g 3858881773431
Puding vanilija 40g 3859892920944
Puding čokolada 40g 3859892920968
Šećer u prahu 200g 200g 3859888163829
Svježa jaja A klase razred M 10 komada 3859889055185
Šećer u prahu 500g 500g 3859890104520
Jaffa Cakes naranča 125g 125g 3858887600007
Sandwich biscuit 240g 240g 5906372278076
Integralni keksi čokolada-naranča 227 g 227g 3858891560014
Premium Coffee 250g 250g 3858881773417
Čaj šumsko voće 20x1,5g 20x1,5g 3858886503552
Suhe šljive 150g 150g 3859892798437
Kokos brašno 200g 200g 3859890104575
Goveđa bistra juha s tjeseninom 65g 65g 3859892184681
Kokošja bistra juha s tjesteninom 65g 65g 3859892184735
Ultra keks 450g 450g 3858881093089
Čaj menta 20x1g 20x1g 3858886503545
Čaj šipak 20x1,5g 20x1,5g 3858886503521
Čaj brusnica 20x1,5g 20x1,5g 3858886504559
BREL Regenerator za kosu silk proteins 200ml 200ml 5997514334590
Plavac mali- kvalitetno suho vino 1l 1l 3859892911331
Plavac Barrique 0,75l 0,75l 3859892911362
Kvalitetno vino Plavac 0,75l 0,75l 3859892911010
Plavac- kvalitetno vino 1l 1l 3859892911027
Postup -vrhunsko crno suho vino 0,75l 0,75l 3859892911201
Dingač- vrhunsko crno suho vino 0,75l 0,75l 3859892911195
Prošek 1l 1l 3859892911263
Maraština- kvalitetno vino 0,75l 0,75 3859892911119
Maraština- kvalitetno vino 1l 1l 3859892911065
Graševina- kvalitetno suho vino 1l 1l 3859892184933
Vince- bijelo vino 1l 1l 3859888472310
Stolno crno vino 1l 1l 3859892184926
Stolno bijelo vino 1l 1l 3859892184919
ULTRABRÄU Pivo 2l 0
Toaletni papir Deluxe kamilica 3-slojni 10 rola 3859892184186
Toaletni papir breskva exclusive 3-slojni 8 + 2 role 3859892184179
Toaletni papir 2-slojni 10 rola 3859892184155
Toaletni papir 3-slojni 8 rola 3859892184162
Toaletni papir Charme lavanda 16 rola 3859892184995
Ultra Maxi rola 800g 80m 3859892184612
XXL Kuhinjski ručnici 2 =4 2 role 3859892380960
Kuhinjski ručnici exclusive 2-slojni 2 role 3859892184346
Kuhinjski ručnici 2-slojni 2 role 3859892184339
DOMAĆA KRAVICA sir Edamac 150g 150g 3858888595647
Džem kupina 350g 350g 3859892380571
Prijanjajuća folija 30m 30m 3858891560687
Papir za pečenje 10m 3858891560694
Abrazivna spužvica 0
Abrazivna spužvica 2 kom 0
Višenamjenska krpa 0
Spužvasta krpa 5 komada 5 komada 3856007706134
Abrazivna spužvica 3 kom 0
Žica za posuđe 3 kom 2 kom 0
Krpa za pod 1 komad 0
Krpa za pod XXL 5 komada 3856007706158
Čajna pašteta 100g 100g 3859892380700
Jetrena pašteta 50g 50g 3859892380717
Jetrena pašteta 100g 100g 3859892380724
Mesni narezak 110g 110g 3859892380731
Posebna kobasica 3859891871186
Pršut 1/4 2129426
Pršut rezani 200g 200g 2129427
Šunka u ovitku 0
Trajna salama 730g 0
Zimska salama 0
Kulen 0
Čajna kobasica 0
Panceta 0
Buđola 0
Buđola 530g 2138309
Kulen 500g 0
Čajna kobasica 325g 0
Čajna kobasica 300g 0
Srijemska kobasica 300g 0
Džem šljiva 420g 420g 3858885873786
Džem šljiva 840g 840g 3858885873779
Džem šipak 420g 420g 3858885873762
Džem šipak 840g 840g 3858885873755
Džem miješani 420g 420g 3858885873748
Džem miješani 840g 840g 3858885873731
Džem marelica 420g 420g 3858885873724
Džem marelica 840g 840g 3858885873717
Breskve polovice kompot 820g 820g 3858891560748
Marelice polovice kompot 820g 820g 3858891560731
Svježa jaja A klase razred L 10 komada 3859889055192
Mlinci 250g 250g 0
Orah mljeveni 200g 200g 3859888163706
Mak mljeveni 200g 200g 3859888163966
Bijela riža 1kg 1kg 3859890236658
Alkoholni ocat 1l 1l 3859891093908
OCAT alkoholni 3L 3l 0
Vinski ocat 1l 1l 3859891093922
Jabučni ocat 1l 1l 3859891093915
Čaj kamilica 20x1g 20x1g 3858886503514
Pasirana rajčica 680g 0
Make up maramice 25 kom 3858891562629
Ekstra djevičansko maslinovo ulje 1l 1l 3859892184377
ULJE KOMINE MASLINA 1L 0
Tuna u maslinovom ulju 3 x 80g 3859892380069
Dječje vlažne maramice 72 kom 72 komada 3859892397050
Baby štapići 60/1 60kom 0
Tuna salata Mexicana 160g 160g 3859892380076
Tuna s povrćem 100g 100g 3859891129799
Komadi tune u biljnom ulju 100g 100g 3859891129966
Tuna s povrćem u umaku od rajčice 185g 8595241513591
Tuna u mexičkom umaku 185g 185g 8595241515694
Tuna komadići u ulju 185g 185g 8595241510804
Tuna komadi u ulju 185g 185g 8595241510828
Sardine u umaku od rajčice 125g 125g 8595241513683
Sardine u biljnom ulju 125g 125g 8595241513546
Sardine u biljnom ulju s limetom 125g 125g 8595241513645
Sardina u biljnom ulju 100g 100g 3859891129607
Štapići za uši 200 komada 3858881103610
Blazinice extra soft 80 komada 3858881103269
Blazinice Maxi 40kom 40 kom 0
Vata 100g 3858881103627
Brel sapun za pranje rublja 200g 200g 5997514352594
BREL Omekšivač rublja Blue ocean 1000ml 1000ml 5997514300298
Brel omekšivač za rublje Pink Bubble 1000ml 1000ml 5997514302292
Čajno pecivo 900g 900g 3858881093454
ULTRA plus britvica ULTRA RAZOR 1kom 0
Četkica za zube za odrasle 0
Četkica za zube za djecu 0
Sardina s povrćem 100g 100g 3859891129614
Le Petit keks 470g 470g 3859892380397
Choco Cookies 250g 250g 3858881091498
Domaći keks s čokoladom 250g 250 8606107081533
Kakao napolitanke 230g 230g 3858881093249
Štrudle višnja 252g 252g 3859892259143
Karamel mix bomboni 400g 5310002537387
Fruity days bomboni 400g 400g 5310002364617
Štrudle smokva 252g 252g 3859892259150
Štrudle jabuka s cimetom 252g 252g 3859892259167
Napolitanke lješnjak 800g 800g 3859892184872
Bijela menta bomboni 100g 100g 5310002460753
Zelena menta bomboni 100g 100g 5310002460760
Choco flips 80g 3859892184551
Napolitanke kakao 800g 800g 3858881091504
Le Petit keksi 1000g 1000g 3859892184827
Grožđice 100g 100g 3859890104452
Badem 100g 100g 3859892798338
Lješnjak 100g 100g 3858891560700
Bučine sjemenke 100g 100g 3859892798352
Pistacija 100g 100g 3859892798703
Indijski orah 100g 100g 3859892798376
Grožđice 200g 200g 3859890104704
FRUITY DAYS Voćni sirup limun 1l 1l 3859892239015
FRUITY DAYS Voćni sirup višnja 1l 1l 3859892239039
Gazirano piće Naranča 1,5l 1,5l 0
Povrtna bistra juha s tjesteninom 65g 3859892380014
Krem juha od gljiva 70g 70g 3859892380557
Kocka za juhu goveđa 110g 110g 3859892184681
Kocka za juhu kokošja 110g 110g 3859892380625
Dodatak jelima 250g 250g 3859892184650
Brel Sol za perilice posuđa 1,5kg 0
Brel deterdžent za posuđe 500ml 500 ml 5997514320197
Sol za perilice posuđa 1,5kg 0
Čistač poda 1 komad 0
Mirisne vrećice za otpatke 0
Brel deterdžent za posuđe jabuka 1l 1l 5997514320296
Brel deterdžent za posuđe limun 500ml 500ml 5997514321194
Brel deterdžent za posuđe limun 1l 1l 5997514321293
Vreće za smeće s vezicom 15kom 0
Brel deterdžent za posuđe sensitive 1l 1000ml 5997514322290
Brel sredstvo za čišćenje kuhinje 750ml 750ml 5997514312994
Brel sredstvo za čišćenje kupaonice 350ml 750ml 5997514313991
Brel Univerzalno redstvo za čišćenje podova Flowers 1l 1l 5997514314295
Sredstvo za čišćenje parketa i drvenih pvršina 1l 1l 5997514315292
Odčepljivač odvoda 1l 1l 3850145104241
Vreće za smeće s vezicom 15kom 0
Štedna žarulja 15 W (750 LM) 4250175834245
Solna kiselina 1l 1l 3850145104296
Izbjeljivač 1l 1l 3850145104289
Osvježivač prostora spring flowers 300ml 3859888788633
Osvježivač prostora limun 300 ml 3859888788626
Štedna žarulja 20 W (1400 LM) 4250175834306
Osvježivač prostora lavanda 300ml 3859888788619
Destlirana voda 1l 1l 3859892184568
Destlirana voda 5l 5l 3859892184575
Baterija Zinc AA 4 komada 4250175833804
Baterija Zinc AAA 4 komada 4250175833835
Baterija Alkalna AA 4 KOM 0
Baterija Alkalna AAA 0
Tortela mlijeko 240g 5310115008279
Tortela kakao 240g 5310115008194
Rolada lješnjak 280g 5310150081879
Limunska kiselina 100g 100g 3859890104582
Limunska kiselina 450g 450g 3859888163799
Everydays kukuruz šećerac 340g 340g 385989224528
Everydays grašak 400g 400g 3858891561714
Salvete bijele 100kom 100 komada 3859892184193
Grah crveni limenka 800g 800g 3859891216505
Salvete boja breskve 40kom 40 komada 3859892184322
Grah crveni limenka 400g 400g 3859891216499
Salvete boja vanilije 40kom 40 komada 3859892184315
Grah bijeli limenka 800g 800g 3859892184896
Grah bijeli limenka 400g 400g 3859892184889
Grah šareni 800g 800g 3859891216468
Grah šareni 400g 400g 3859891216451
Pasirana rajčica 500g 500ml 3859892380854
Rezani šampinjoni 400g 0
Hren umak 190g 190g 3859892380342
Lucky Pet Hrana za odrasle pse perad 1240g 5999508134605
Lucky Pet Hrana za odrasle pse teletina 1240g 5999508134698
BREL CARE Krema za ruke i nokte s glicerinom 100ml 5997514370093
Lucky Pet Suha hrana za odrasle pse s govedinom 3kg 5999508134773
ULTRA SUN Sredstvo za sunčanje SPF 50 200ml 0
Lucky Pet pašteta za odrasle pse s peradi 300g 5999546173765
Lucky Pet pašteta za odrasle pse s govedinom 300g 5999546173758
Lucky pet hrana za odrasle mačke govedina 415g 5999508134681
Lucky pet hrana za odrasle mačke kunić 415g 5999508134674
Lucky pet hrana za odrasle mačke perad 415g 5999508134643
Lucky pet hrana za odrasle mačke riba 415g 5999508134667
ULTRA SUN Sredstvo za sunčanje SPF 30 200ml 0
Lucky pet suha hrana za odrasle mačke s govedinom 1kg 5999508134797
Lucky Pet suha hrana za odrasle mačke s peradi 1kg 5999508134780
ULTRA AFTER SUN Losion za njegu poslije sunčanja 0
Party mix 200g 200g 5310115008736
Party mix 350g 350g 5310115008743
Krekeri 250g 0
BREL CARE Krema za ruke s nevenom 100ml 5997514371090
Kikiriki slani, prženi 100g 100g 3859892798383
Kikiriki slani, prženi 200g 200g 3859892798390
Kikiriki u ljusci 400g 400g 3859892798444
Slani štapići 250g 250 3858881093072
Vreće za smeće 80 x 120cm 160l 0
Vreće za smeće 20kom 0
Vreće za smeće 10 kom 0
Upaljač za kućanstvo 0
ULTRA šibice 0
ULTRA duga žigica 0
Pop corn za mikrovalnu 100g 100g 3859892798420
Pop Corn za mikrovalnu 300g 300g 3859892798451
Pop Corn 125g 125 3859888532052
Kukuruz kokičar 200g 200g 3859888163959
Rolada kakao 280g 5310150081701
Lucky Pet pašteta za odrasle mačke s govedinom 100g 5999546173734
BREL Omekšivač rublja Black diamond 1000ml 1000ml 5997514301295
Lucky Pet pašteta za odrasle mačke s peradi 100g 5999546173741
BREL Omekšivač rublja Gold feeling 2000ml 2000ml 5997514300496
Zeleni čaj 20x1,5g 20x1,5g 3858886503538
Čaj kamilica XXL- 40x1g 40x1g 3858886503965
Vitaminski instant napitak naranča 500g 500g 3858891560106
Vitaminski instant napitak naranča 200g 200g 3858891560083
Vitaminski instant napitak limun 500g 500g 3858891560113
Vitaminski instant napitak limun 200g 200g 3858891560090
Choco Fun Instant kakao napitak 200g 200g 3858881775008
Choco banana 280g 8600946961223
Dodatak jelima 500g 500g 3859892184667
Gazirano piće Cola 1,5l 1,5l 3859892380250
VITEA Stolna voda negazirana 1,5l 1,5l 3859890129578
VITEA Stolna voda negazirana 6l 6l 3859890129592
Kompot višnja750g 750g 3859892380052
Kompot šljiva 680g 0
Cvjetni med 450g 450g 3859888851405
Cvjetni med 700g 700g 3859888851498
Senf 200g 200g 3859892259501
DOMAĆA KRAVICA sir Gauda 300g 300g 3858888594787
Ementaler 2138317
Edamer 2802461
Maasdam 2138316
Gauda 2863249
Gauda 21047010
Bodulac 2706300025481
Mliječni puding 175g 3859892184025